CihadKardeþliði Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayýt OlGiriþ yap

Çeçenistanda Asrýn Direniþi Ya Da Sýratta Yürümek

Aþaða gitmek 
YazarMesaj
cecen22

cecen22

Mesaj Sayýsý : 94
Kayýt tarihi : 20/06/08

Çeçenistanda Asrýn Direniþi Ya Da Sýratta Yürümek Empty
MesajKonu: Çeçenistanda Asrýn Direniþi Ya Da Sýratta Yürümek   Çeçenistanda Asrýn Direniþi Ya Da Sýratta Yürümek Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 7:59 am

BÄ°RÄ°NCÄ° BÃ?LÃ?M

Olga Rus Ordusu �zel Kuvvetlerde görev yapan bir casustur. Olga aslında çeçen bir
ailenin kızıdır ve fakat küçükken komünist rejim tarafından kaçırılmıÅ? ve tam bir rus gibi
yetiÅ?tirilmiÅ?tir. Ã?eçen-Rus savaÅ?ı patlak verdiÄ?inde ise RÃ?KK (Rus Ã?zel Kuvvetler Komu-
tanlıÄ?ı) Komutanı Albay Ä°gor onu Ã?eçenistana gönderme kararı alır. Ä°gor Olga'yı odasına
çaÄ?ırır. Olga odaya girer.

Ä°gor:-- HoÅ? geldin Olga, otur bakalım. Ã?eçenistanada ki durumumuzu biliyorsun. 500
kiÅ?iyle baÅ?a çıkamıyoruz. Bunları bu kadar kuvvetli kılan nedir anlamıyorum. Bir zaman-
ların iki süper gücünden bir olan biz nasıl oluyor da bunlarla baÅ?a çıkamıyoruz. Neyse
sana yeni bir görev veriyorum. Daha önceki görevleri nasıl baÅ?arıyla yerine getirdiysen
bu görevi de baÅ?aracaÄ?ına inanıyorum. Seni gizli görevle Ã?eçenistana göndereceÄ?im.
Adın da Meryem olacak. Ä°Å?te bunlar da kimliklerin. Bu ihtiyacını giderecek olan para,
bunlar da diÄ?er evraklar. Sormak istediÄ?in bir Å?ey var mı?

Olga:--Orada kiminle irtibata geçeceÄ?im?

İgor:--Orada bizim adamımız olan Olcayto ile irtibata geçeceksin. O da �eçen asıllı ama
bizim casusumuz.

Olga:--Ne zaman yola çıkıyorum?

İgor:--Bu gece dinlen, yarın sabah yola çıkacaksın.

Olga:--AnlaÅ?ıldı, komutanım. HoÅ?çakalın.

Olga odadadan çıkar. Komutan yardımcısı Sergei odaya girer ve İgor'a:--Komutanım!
Olga bu iÅ?i becerebilecek mi?

Ä°gor:--Ã?yle umuyorum, ama baÅ?aramazsa da o kadar önemli deÄ?il.

Sergei:--Neden Komutanım?

Ä°gor:--Sergei unutma ki Olga da bir Ã?eçen asıllı. Bu iÅ?i baÅ?arırsa bir taÅ?la iki kuÅ?
vururuz. Yok baÅ?aramazsa bir taÅ?la bir kuÅ? vururuz.

Sergei:--Nasıl yani Komutanım?

İgor:--Aptal Sergei ben bu müslümanları iyi tanırım. Er ya da geç müslüman
olduklarının farkına varıyorlar ve baÅ?ımıza bela oluyorlar. Å?imdi, Å?ayet Olga-
ya da asıl ismiyle Meryem- bu iÅ?i baÅ?aramazsa çeçenler tarafından öldürülür
biz de kurtuluruz. Anladın mı aptal sergei?

Sergei:--Anladım komutanım. Gerçekten çok zekisiniz.

Bu arada RÃ?KK da görev yapmakta olan ve Ã?eçenlerin casusu olan Å?amil (oradaki
adıyla dimitri) �eçen komutan Musab'a haber gönderir ve durumu kendisine etraflıca
izah eder.

Å?imdi Å?artlar eÅ?ittir. Bundan sonrası artık her iki tarafın maharetlerine baÄ?lıdır.
Burada yapılacak iki Å?ey vardır. Ya Ã?eçen komutan Olga'yı tutuklar, konuÅ?turur ve
öldürür ya da ona Müslüman olduÄ?unu hatırlatır ve onun daha faydalı olmasını
saÄ?layacaktır.
BÄ°RÄ°NCÄ° BÃ?LÃ?MÃ?N SONU
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek

Çeçenistanda Asrýn Direniþi Ya Da Sýratta Yürümek
Sayfa baþýna dön 
1 sayfadaki 1 sayfasý